Faaliyetlerimiz

Otomotiv - Ticaret

Otomotiv sektöründeki yeriniz ne olursa olsun - ister bir taşıt üreticisi veya satıcısı ister karayolu kullanıcılarının haklarını gözeten bir devlet kurumu olun - güvenliği, verimliliği, kaliteyi ve uygunluğu sağlamak son derece önemlidir.
Dünyanın lider otomotiv hizmetleri sağlayıcısı olarak biz, tüm dünyadaki devletleri, üreticileri, tacirleri, finansal kurumları ve sigorta şirketlerini destekleyerek benzersiz bir deneyim sunuyoruz. Sonuç olarak, gerçekten güvenilir, bağımsız, doğru ve güvenli taşıt ve otomotiv uzmanlığı için ihtiyaç duyduğunuz kaynakları ve uzmanlığı sağlıyoruz. 
Araçlardan çıkan karbondiyoksit (CO2) salınımını minimuma indirmek otomotiv sektörünün en öncelikli hedeflerinden biri haline gelmiştir.  Bunun için elektrikli ve hibrid motorlar için ar-ge yapılırken bir taraftan da araçların hafifletilmesi ve ömrünü tamamlayan araçların mümkün olduğunca geri kazanılması çalışmaları sürmektedir. Başka bir hedef de yolcu ve yaya güvenliğini maksimize etmektir.
Verdiğimiz hizmetler kalitenin yanısıra müşteri odaklı çalışmaya özen göstererek kalıcı müşteri memnuniyeti ve sadakati yaratarak verimli iş ortamı ve müşteri güveni oluşturmayı amaçlıyoruz. Servisimizden yüzü gülerek ayrılan her bir müşteri bizim için mutluluktur.
En uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunmak sizler için olduğu kadar bizim içinde önemlidir.
Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve her türlü bilgiyi sunabilen müşteri hizmetler
Son teknoloji teknik ekipmanlar
Sertifikalı, alanında eğitimli ve uzmanlaşmış teknik kadro
Uygun fiyata kaliteli ve eksiksiz işçilik
Hızlı ve doğru hizmet anlayışı

Bize Ulaşın

Tüm ihtiyaç ve iletişim irtibatlarınız için 7/24 bizlere ulaşabileceğiniz birçok kanalımız sizlere hizmet vermemiz için yapılanmıştır.

Arma Group Diğer Faaliyetlerimiz

İnşaat - Taahhüt - Oyuncak - Kozmetik - Bujiteri - Koltuk - Tekstil - Otomotiv - Ticaret Güçlenerek devam eden bir kalite ve güven geleneği yaratan Arma Grup, Türkiye’nin kalkınma dinamiklerine daima destek vermektedir.

Mühendislik - İnşaat

Arma Group, müteahhitlik ve inşaat sektöründe önemli yer tutan birçok projede, anahtar teslimi hizmet sunmuştur.

Oyuncak - Kozmetik - Bijuteri

Firmamız kozmetik, bijuteri, oyuncak sektörlerinde de siz müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Mobilya - Tekstil

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ürün ve hizmetleri sunarak tekstil ve koltuk sektörünün geleceğinde var olmaktır.